Czerwiec 17, 2019

Warto przekonać administratora budynku do zmiany sposobu ogrzewania wody użytkowej

Ciepło sieciowe to najprostszy, najbezpieczniejszy i jeden z najbardziej przyjaznych dla środowiska sposobów ogrzewania pomieszczeń oraz podgrzewania wody użytkowej. Pod wieloma względami jest on o wiele korzystniejszy od alternatywnych źródeł pozyskiwania ciepła, co czyni go coraz bardziej popularnym i pożądanym przez zarządców wielorodzinnych budynków mieszkalnych, biurowych czy obiektów użyteczności publicznej.

więcej
Czerwiec 14, 2019

Obalamy mity i przedstawiamy fakty na temat ciepła z sieci

Ciepło sieciowe to standard nowoczesnego budownictwa, który gwarantuje nie tylko komfort i niezawodność, ale również stabilny koszt oraz usługę dostępną przez cały rok. Ciepło sieciowe w Polsce to jeden z najpopularniejszych sposobów na ogrzewanie budynków mieszkalnych, biurowych czy użyteczności publicznej, jednocześnie krążą na jego temat mity, niepoparte faktami. Warto je obalić i poznać prawdę po to, by w pełni poznać zalety i walory, jakie niesie ze sobą ogrzewanie centralne z miejskiej sieci ciepłowniczej.

więcej
Maj 24, 2019

Ciepła woda bez piecyka – komfort i bezpieczeństwo

Wybór źródła ciepła to kluczowa decyzja, która przez długie lata będzie przesądzać nie tylko o komforcie życia, ale przede wszystkim o bezpieczeństwie mieszkańców wielorodzinnych budynków mieszkalnych czy osób korzystających z lokali biurowych oraz użyteczności publicznej. Ciepło sieciowe to obecnie najprostszy i najbezpieczniejszy sposób ogrzewania pomieszczeń i podgrzewania wody użytkowej.

więcej
Maj 16, 2019

Obalamy mity na temat ciepłej wody bez piecyka

Ciepło sieciowe to najprostszy, najbezpieczniejszy i jeden z najbardziej przyjaznych dla środowiska sposób ogrzewania pomieszczeń, a także podgrzewania wody użytkowej. W Polsce ciepło z sieci należy do najpopularniejszych wśród mieszkańców, zarządców nieruchomości czy administratorów źródeł ogrzewania budynków mieszkalnych, biurowych oraz użyteczności publicznej.

więcej
Maj 9, 2019

Komfort cieplny przez cały rok – od czego zacząć?

W okresach przejściowych pór roku, kiedy sezon grzewczy jeszcze się nie zaczął bądź powoli dobiega końca, zdarza się nam odczuwać dyskomfort związany z zimnymi kaloryferami. To wtedy najczęściej się przeziębiamy bądź zmagamy z niedosuszonym praniem. Usługa „Ciepło przez cały rok” umożliwia korzystanie z ciepła przez 12 miesięcy w roku. Dodatkowo, sami decydujemy o tym, kiedy i w jakim stopniu chcemy ogrzać swoje mieszkanie, biuro, lokal użytkowy lub każdy inny budynek podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej.

więcej
Kwiecień 30, 2019

Najczęstsze pytania, dotyczące ciepłej wody użytkowej, zadawane przez mieszkańców Śląska

Ciepło sieciowe to standard nowoczesnego budownictwa oraz jeden z najpopularniejszych sposobów ogrzewania budynków mieszkalnych wielorodzinnych, biurowych czy użyteczności publicznej. To również najbezpieczniejsza i najwygodniejsza metoda podgrzania wody użytkowej.

więcej
Kwiecień 24, 2019

Kupujesz mieszkanie? Wybierz najbardziej komfortowy sposób ogrzewania

Kupno mieszkania to jedna z ważniejszych i trudniejszych życiowych decyzji. W trakcie poszukiwań warto wziąć pod uwagę nie tylko takie kryteria, jak cena czy lokalizacja, ale również mniej oczywiste, które w dłuższej perspektywie będą zasadniczo wpływać na komfort użytkowania lokalu.

więcej
Kwiecień 10, 2019

Warto przekonać administratora budynku do zmiany sposobu ogrzewania wody użytkowej

Ciepło sieciowe to najprostszy, najbezpieczniejszy i jeden z najbardziej przyjaznych dla środowiska sposobów ogrzewania pomieszczeń oraz podgrzewania wody użytkowej. Pod wieloma względami jest on o wiele korzystniejszy od alternatywnych źródeł pozyskiwania ciepła, co czyni go coraz bardziej popularnym i pożądanym przez zarządców wielorodzinnych budynków mieszkalnych, biurowych czy obiektów użyteczności publicznej.

 

 

 

 

więcej
Kwiecień 4, 2019

Instalacja ciepłej wody użytkowej – to proste!

Woda podgrzewana ciepłem sieciowym to najlepsze rozwiązanie dla mieszkańców budynków wielorodzinnych, którzy na co dzień cenią komfort i bezpieczeństwo.

więcej
Marzec 20, 2019

Dlaczego warto przyłączyć budynek do sieci ciepłowniczej?

Ciepło sieciowe, jako jeden z najbezpieczniejszych oraz najbardziej komfortowych dla użytkownika sposobów ogrzewania pomieszczeń i podgrzewania wody użytkowej cieszy się rosnącą popularnością zarówno wśród deweloperów, jak i zarządców wielorodzinnych budynków mieszkalnych, biurowych czy obiektów użyteczności publicznej. Rosnąca popularność ciepła z miejskiej sieci m.in. w aglomeracji Śląskiej to zasługa jego niekwestionowanych zalet oraz przewagi nad alternatywnymi źródłami ciepła.

 

więcej
Marzec 19, 2019

Ciepło sieciowe jednym z najważniejszych kryteriów wyboru mieszkania

Podczas poszukiwania nowego mieszkania potencjalni nabywcy biorą pod uwagę wiele kryteriów, w tym nie tylko metraż czy lokalizację, ale również te aspekty, które w dłużej perspektywie wpłyną na komfort użytkowania lokalu. To między innymi rocznik mieszkania oraz sposób jego ogrzewania. Na co szczególnie zwrócić uwagę, decydując się na zakup nowego lokum?

 

więcej
Luty 19, 2019

Jak obniżyć rachunki za energię cieplną?

Wybór źródła ciepła to kluczowa decyzja, która przez długie lata będzie decydować nie tylko o komforcie życia, ale przede wszystkim wysokości rachunków i kondycji domowego czy firmowego budżetu. Dzisiejsi użytkownicy ciepła szukają najprostszych, najtańszych i najbardziej komfortowych sposobów ogrzewania pomieszczeń. Coraz więcej z nich sięga po ciepło z sieci, ponieważ dzięki niemu nie muszą martwić się o wysokie rachunki, a kiedy tylko chcą mogą cieszyć się przyjaznym dla kieszeni ciepłem.

więcej

Partnerzy