Maj 13, 2019

VI Konferencja „Nowe wyzwania rynku mieszkaniowego”

Nowe wyzwania rynku mieszkaniowego to temat, któremu została poświęcona 6. Konferencja Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań (SBDiM). Sponsorem wydarzenia byli partnerzy programu Ciepło dla Krakowa, czyli CEZ Skawina, MPEC oraz PGE.

Konferencje organizowane przez SBDiM od wielu lat tworzą forum wymiany poglądów dotyczących różnych aspektów funkcjonowania rynku mieszkaniowego w naszym kraju. Tegoroczne wydarzenie, które odbyło się 26 kwietnia w Krakowie, skupiło osoby będące ekspertami w swoich dziedzinach – znawców techniki budowlanej, architektów, analityków rynku, a także specjalistów z zakresu rynku finansowego.

Spotkanie koncentrowało się na kilku aktualnych wątkach związanych z rozwojem rynku mieszkaniowego, czyli drogach wyjścia z urbanistycznego chaosu miast, ocenie kondycji rynku mieszkaniowego, wyzwaniach stojących przed budownictwem mieszkaniowym oraz standardach ekologicznych w budownictwie. Każdą z dyskusji poprzedziła analiza zaprezentowana przez znawcę danego tematu. Konferencja stała się również okazją do refleksji skoncentrowanej wokół pytania, dokąd zmierza branża budownictwa mieszkaniowego w naszym kraju.

Partnerzy