Październik 17, 2018

Dzień Drzwi Otwartych w CEZ Chorzów i CEZ Skawina

Bogata oferta atrakcji i moc pozytywnej energii czekały na wszystkich gości, którzy przybyli na Dni Drzwi Otwartych do CEZ Chorzów (29 września br.) oraz CEZ Skawina (6 października). W obu tych wydarzeniach udział wzięło łącznie ok. 500 osób.

Celem spotkania było przede wszystkim zaprezentowanie gościom, jak od środka wyglądają nasze zakłady. W trakcie zwiedzania można było prześledzić drogę, jaką przebywają ciepło i prąd zanim trafią do naszych domów. Wszystkie grupy oprowadzali doświadczeni pracownicy Grupy CEZ, którzy z nieskrywaną radością oprowadzali gości po elektrowniach, dzieląc się przy okazji historiami i anegdotami z życia firmy.

Po tradycyjnym zwiedzaniu goście mogli skorzystać z wielu atrakcji. Ratownicy medyczni uczyli zasad pierwszej pomocy, strażacy prezentowali wóz strażacki od środka, a animatorzy malowali dziecięce buzie. Najmłodsze dzieci samodzielnie wykonywały ekoogródki, które na pamiątkę zabrały ze sobą do domów, zaś młodzież dała się porwać wirtualnej rzeczywistości.

Partnerzy